Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arditi - Princesha Engjellore

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princesha Engjellore".
3. Video është e këngës "Princesha Engjellore", por nuk këndohet nga Arditi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arditi - Princesha Engjellore  (Feat. Ilira Lame)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/02/2015

2015-02-18T13:36:14+00:00Ilira Lame

E filloj ket keng, plot emocion
Cdo fjal del nga zemra, vetem per ty
kjo note e muzikes, ty te kerkon
Ne cdo enderr, imazh te kam ne sy

Kam enderruar t'jem mbretresha jote
Edhe tiii te ishe mbreti im
Bashk ne te 2 t'krijonim mbreterine
Deri ne vdekje t'jetonim mrekulline

Je ylli qe kerkoja cdo nat ne qiell
Je dielli qe kerkoja cdo dit pa diell
Je ndricimi i cdo nate te erret
Zemeeeer...TI jeeeee

Arsya pse marr frym dhe zemra me rreh
tani qe te gjeta te ikesh s'te lee
Nen qiellin e kalter vetem un dhe ti
Te dashurojm deri n'pafundsi

Reff (Arditi):

Ti je princesha me kuroren engjellore
Per ty rrahjet e zemres behen melodi
Cdo gje me ty duket mrekulli hyjnore
Kur je pran meje asgje tjeter s'ka rendesi

Arditi:

Ne nje qiell me re ti je ndricimi im
Ne nje bot te verber ti je shikimi im
Ne jeten time ndodh shpesh'her 1 eklips
ne krahet e tua bota ndal nuk leviz

Hena ka 1 arsye, qe rrotullohet rreth tokes,
1 Yll i ka ra ne nje cep te botes
Ajo papushim , vazhdon ta kerkoj,
POr un te premtoj, Qe je ti si tregoj

Priceshe e embel me ben te ndihem mbret
te du ashtu si nena fmin e vet
Ndjenjat per ty jo nuk kan limit
Ahh.....jane infinit

Dashuria 1 smundje qe te len pa mend
ka dhe nga ata qe i ben te cmend
Ne jeten time ndodh shpesh'her 1 eklips
Me ty bota ndal nuk leviz

Fiksohem n'syt e tu dhe shkeputem nga kjo bot
Te mbaj thell ne zemer e ste largoj dot
Sa tik-tak ka ora dhe vale ne oqean
Aq shum ndjenja dhe un per ty kam


Më Shumë Këngë Nga Arditi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet