A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Argjend Heta - Si Diamant


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

(0) 🆕

15/07/2017

2017-07-15T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Diamant" kënduar nga Argjend Heta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Argjend Heta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Daim Lala - Si Diamant

Kiss Me Baby
(Kiss Me Baby)
Kiss Me Baby

Syri Yt Si Diamant
Ma T'Bukur Nuk Egziston
U Kon E Shkrume Met Taku
Tka Fal Zoti Veq Per Mu X2

Ref: X2
Kiss Me Baby Kiss Me
Veq Ti Me Pelqen
Bu Sheqer Bonbona
Si Ndroj Me Miliona

Me Beso I Kam Taku
Ohh Me Mija Femra
Me Beso Se Per Asnje
Nuk Me Ka Rreh Zemra X2

Ref: X4
Kiss Me Baby Kiss Me
Veq Ti Me Pelqen
Bu Sheqer Bonbona
Si Ndroj Me Miliona

Shpat Kasapi - Si Diamant

Si diamant (2x)

Shpat:
Shum kritike gjendja aktuale
ne kerkim te femres ideale
Perfekte me stil e simpatike
atraktive e shum dinamike
Nje vullkan qe per mua do shpethej
te me boj makin sy sa me pelqej
Sa me afer un ti kur kalon me shikim
ti me hipnotizon

Toni:
Femnat bukura fizikisht i lypi
non stop he qasi t'bukura realisht
e jo me fotoshop se ton kohen
femnat t'bukura lypin qfare do pelqejn
meniher kerr i hypin i du ato qe ja vlejn
shum i du ato qe shkelqejn qato qe
qdo ... i du sikur ti edhe ti edhe ti edhe krejt
ti pom pelqen ma shum se skoke njejt
ti je qajo qe pom pelqen po kur po kalon
pse kryt pe kthen ? ti je keq nuk jam tu hjek e as per femra sjam tu dek

Ref (2x):
Si diamant syt e tu po shkelqejn
mendoj a vlen femrat si ti m'pelqejn
Sikur ti jo nuk ka asnjo ne bot
edhe ta kerkosh diqka osht shum e kot

Shpati:
Nje vullkan qe per mu do t'shperthej
te me ben agime syn sa me pelqen
Sa her afer un kur ti kalon
me shikim ti me hipnotizon

Toni:
Je ti shup i veqant po shkelqen
si diamant ti je ma e mira prej tonave
anave zonave ... tash ti ngona pse
u know i like you lsho zanin met ni
po du kom koh un mem kallxu
a t'pelqej edhe une ty a veq ti m'pelqen
mu se jeta ... perfekt ... pa ty s'jom vet
po me ty jom vet qata sum pelqen me tjer
met pa se krejt qka i kom prej kti momenti
me ty po du me i nda

Ref (2x):
Si diamant syt e tu po shkelqejn
mendoj a vlen femrat si ti m'pelqejn
Sikur ti jo nuk ka asnjo ne bot
edhe ta kerkosh diqka osht shum e kotteksteshqip.com © 2007 - 2018