Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Argjend Lloga - Bashk Do Kthehemi N'kosove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

25/12/1999

1999-12-25T14:31:54+00:00bashk do te kthehemi ne koasov
mir se vjen o vlla prej gjaku,o fisniku kosovar,cfar ma ke at plag mbi vetull,gjoksin shpuar an per an,dera ime gjithmon hapur te ka prit e tpret perhera, bashk ne gzime e ne vaje,bujarin kurr nuk e shterra hej hej hajde vlla ta fshi pak lotin,mbi qerpik ta shkund barotin,vrulli shqipes kshtu mer hov,bashk do t'kthehemi n'kosov
buken ton n'sofrat shqiptare do ta ndajm si vllau me vllaun,do ti rrisim djem e cika,per atdhe tbehen kala,coje koken m'shiko drejt me damarin tend i'dhnak,ne cdo voter shqipetare esht kosova prag me prag,hej hej hajde vlla........................................


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet