Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjend Lloga - Struga Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Struga Ime".
3. Video është e këngës "Struga Ime", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga - Struga Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/01/2017

2017-01-26T14:57:34+00:00Çohu nëna, bëma gati pajën o
2x
Se po vijn krushqit të më marrin o
2x
Çohu sa ma shpejt ma thirr dajën o
2x
Se do vej tani për Amerikë o
2x

Shoh motra, gratë si ajo qan për mu
2x
Lotët e babës po derdhën si kru
2x
Pusho moj nane se mua më zu një frik
2x
Unë vall e shkreta që po shkoj për n'Amerikë

Lamtumirë Struga ime dhe ti Drin I Zi
2x
Dhe ti mal i that që loton në lartësi
2x
Gjurnt e mia nëpër bot do ti gjeni
2x
Mendja ime rri te shpirt liqeni
2x

Sa do tem e botës malli do m'thërres
2x
Tek ty vendlindja ime, tek ty dua të vdes
2x
Kthehemi në dimër a në verë o
Të kthehemi njerë, dimër a në verë o
Gjall, vdekur dhe u pa tretur o
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë