Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Doçi - Pina Viski Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qysh na koka oj nan moj ky gurbet
Her i hidhur e her si shërbet
Kur po vjen e oj lumi vikend
Në kosovë o na e kallim krejt 2X

Pina Viski o me koka kolla
Po lujn valle o vajzat belholla
Me leviska armani dizellka
Në Kosovo sonte u kall atmosfera 2X

Na shkoj emri vetëm tuj punu
Menzi presim në muzik me shku
Kur vjen koha për me ardh në shpi
Vijmë me ker e nan të tipit të ri 2X

Pina viski o me koka kolla
Po lujn valle o vajzat belholla
Me leviska armani dizellka
Në Kosovo sonte u kall atmosfera 2X


Ky tekst u dërgua nga Argjenda Doci

Argjenda Doçi - Pina Viski
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pina Viski".
3. Video është e këngës "Pina Viski", por nuk këndohet nga Argjenda Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjenda Doçi:


Komente 0