Argjent Vuniqi
Argjent Vuniqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Argjent Vuniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 19 Prill 2022, Argjent Vuniqi publikon videoklipin "Po Vjen Muaji Ramazan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0