A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Argo - Ti E Din


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/07/2017

2017-07-15T17:00:01

Teksti:

ArgoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti E Din" kënduar nga Argo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Argo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Don Phenom - Ti E Din

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'mira
Hotele ti lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo Famous-e

Je ka don mu bo e Famshme
Je ka don mu bo me Naze
Tu dal per nat je ba Rrugaçe
But you ain't fu*kin with
The NAÇE

Po ban si
Elegante
Interesante
Veshun me Givenchy
E kapi sonte
Berkin e ka çanten,
Ekstravagante
Berkin e ka çanten
Ekstravagante
Je arrogante

Po kam bjondina
E shum brune
Me sy t'zi e me sy t'shkrume
Krejt me taka, minifunde
Me kong tmija
Krejt t'fiksume
Çmenen krejt kur m'nin n'clube
Rrin tu m'shkru gocat,"Ku Hume"
-Zemer nk kam koh ket t'shtune,zemer

Jam i zon me femna tjera
Jam me aventura t'reja
-Baby I'm a Player
So if I like her
Im'ma slay her

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Zemer je ka don mu bo Famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'mira
Hotele ti lluksoze

Zemer je ka don mu bo Famous-e

Zemer je ka don mu bo Famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo Famous-e

Po bohesh boogie
Po s'tka hije
Po bohesh petty
Po s'ke shije
Ma ke lyp i kang Dashnije
Tash nije kangen tane nije

Tka rrit menjen Instagrami
Kishe ti je bukuroshe
Tu dal me kurva shoqe
Veç se kam dal ma me shok
Veç per inat se je xheloze
But I don't give a f**k
Se ty s'tkam marr per gja serioze

Ti e din shum mir qe dal me tjera
Ti e din shum mir
Cuz I'm a Player
Got a lot of hoes in ma rader
Se krejt femrat
Ride my wave aa
Po Mama twerkirate per mu
Po baby hajde,hajde me mu
Keep a few bad bi**hes with me
Tu pru stil n'Shqipri per kta tjert
Nuk e di

Para tjerve po thu qe jam Miss
Po para meje ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch
Ti e din qe je Bitch

Duffy'e - Ti E Din

Ku je ku je
Ti ku je
Une une
Do vi se un ta fala

2x
Se un ta fala ty zemren
Ti e din sa
Ta fala un zemren
Vetem ty
Vetem ty

Ku je ku je
Ti ku je
Une une
Ti e din sa ti e din sa

2x
Ti e din sa un tdu ty
Mmm yeah
No matter sa no matter sa
Se per ty e boj

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa tdu

Pse mu pse mu bejb
kur gjitha ti fala ty
Pse mu pse mu bejb
Kur e din sa kur e din sa

4x
Ti e din sa ti e din sa
Ti ti e din sa ti e din
Un ta fala ty

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa

Sa here ti ti mendon per mu
me pas ti mundsi me shikon me mu
Sa here ti ti mendon per mu
Ti e din sa ti e din sa tduuuu eiii

Un ta fala ty zemren
Ti e din sa
Ta fala un zemren
Vetem ty

Labinot Tahiri - Ti E Din

(Ref)
Kjo nat let mbet sekret
Mes neve dyve xhanem,xhanem
Sa her qe buza t'flet ty
Qmendem , qmendem

Kjo nat let mbet sekret
Mes neve dyve xhanem,xhanem
2x Sa her qe buza t'flet

Pres dej sa t'vjen ti
E di tash cdo moment ti
S'ki nevoj me qu ma gat
Edhe nese del me 100 tjer
Te un ki mu kthy prap
S'ki ku shkon ti
Me koh ki mu bind
Vazhdo rrite mendjen
Amo veq per mu je lind
Dallon me 100 tjera qe te une vin
Dallon me 100 tjera qe te une vin
Qe te une vin
2x
Ti e din qka bon kur jem vet na
Asni sen mos e thuj,mos e thuj ti
2x
Ti e din qka bon kur jem vet na
Asni sen mos e thuj,mos e thuj ti

(Ref)
Kjo nat let mbet sekret
Mes neve dyve xhanem,xhanem
Sa her qe buza t'flet ty
Qmendem , qmendem

Kjo nat let mbet sekret
Mes neve dyve xhanem,xhanem
2x Sa her qe buza t'flet

2x
Ti e jemja jemja jeeee
Padyshim,padyshim jeeee
Ma e mira per mu jeeee
S'ka si ti ska si ti jeeee

2x
Ti e din qka bon kur jem vet na
Asni sen mos e thuj,mos e thuj ti
2x
Ti e din qka bon kur jem vet na
Asni sen mos e thuj,mos e thuj ti

(Ref)
Kjo nat let mbet sekret
Mes neve dyve xhanem,xhanem
Sa her qe buza t'flet ty
Qmendem , qmendem

Kjo nat let mbet sekret
Mes neve dyve xhanem,xhanem
2x Sa her qe buza t'fletKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018