Ariana Zenuni
Ariana Zenuni
Ariana Zenuni
  • Vendlindja:
  • Gjakovë
  • Jeton në
  • Norvegji
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Mars 2000
  • Horoskopi:
  • ♓ Peshqit
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Ariana Zenuni është këngëtare. Ariana Zenuni është kosovarja që jeton në Norvegji.

Më datë 27 Korrik 2017, Ariana publikon videoklipin "Zemra M'digjet".

Më datë 14 Tetor 2017, Ariana publikon videoklipin "Ngat Teje".

Më datë 28 Shtator 2018, Ariana Zenuni publikon videoklipin "Thuje". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga BUG Production.

Më datë 11 Dhjetor 2019, Ariana publikon videoklipin "N.U.N".

Më datë 15 Tetor 2020, Ariana publikon videoklipin "Nuk Gabova". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

Më datë 19 Janar 2021, Ariana publikon videoklipin "Fajet". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bini Nebihu. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

Më datë 23 Shtator 2021, Ariana publikon videoklipin "Lot". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Bini Nebihu. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

Më datë 5 Gusht 2022, Ariana publikon videoklipin "Pa Mu". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lum Dakaj, ndërsa orkestrimi u realizua nga Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

Më datë 19 Nëntor 2022, Ariana publikon videoklipin "Idiot". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Lum Dakaj, ndërsa orkestrimi u realizua nga Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

Më datë 11 Korrik 2023, Ariana Zenuni publikon videoklipin "Anderr". Teksti i këngës u përgatit nga Lum Dakaj, teksa për arranzhimin u kujdes Big Deal Records. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0