Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ariana - Zemra M'digjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Kohe ka kohe
Unë ty jom ka t’shoh
Po afrona
mir o ka m’shkon
Ti magnet
e une metali yt
Kallxom rrugen vi te shpirti yt

Zemra m’digjet e m’shkrihet
Me ty me u nda
Dita s’shkon
skalon pa t’pa (2x)

Sonte mbrama
kam me t’than fjal ne vesh
Kur un shkoj
ty t’bjen mend
Ti magnet
e une metali yt
Kallxo rrugen t’vi te shpirti yt

Zemra m’digjet e m’shkrihet
me ty me u nda
Dita s’shkon.. skalon pa t’pa (3x)


Ky tekst u dërgua nga Ariana Zenuni

Ariana - Zemra M'digjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra M'digjet".
3. Video është e këngës "Zemra M'digjet", por nuk këndohet nga Ariana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ariana Zenuni:


Komente 0