Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ariana - Ngat Teje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Uhh sa shume ndjenja po kena
Uhh kur bashk na dy jena

Aha aha shoqet mvesin me kan je
Aha aha une baby ty tu t’ndjeh (2x)

Kur pom thirr ntelefon fon
Zonin tem ti e don don
xhelozon mvet ku jam
Hajde merrem ti mos e le ma von

Ref: Ngat teje ngat teje
Um pelqen tipi jot kur vjen afer meje (4x)

Ngat teje une kur jom
Sdu tjeter une besom (2x)
Oohhoohh nananana nananana
Oohhoohh Sdu tjeter une besom
Ngat teje ngat teje (2x)

Ref: Ngat teje ngat teje
Um pelqen tipi jot kur vjen afer meje (4x)


Ky tekst u dërgua nga Ariana Zenuni

Ariana - Ngat Teje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngat Teje".
3. Video është e këngës "Ngat Teje", por nuk këndohet nga Ariana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ariana Zenuni:


Komente 0