Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arlind Bahtiri - Pse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ti me mbete si opsesion me shkatrron me shkatrron ne ket nat te erret qelli mbulon ti me mashtron po gabon pse pse aq shum te dua te tjeret thon ti sje per mu mos mos me le te vuaj pse eme shikon si te jem i huaj pse pse aq shum te dua te tjeret thon ti sje per mua mos mos me le te vuaj pse me shikon si te jem i huaj


Ky tekst u dërgua nga Zbossi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arlind Bahtiri - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Arlind Bahtiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0