A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Jet Apo Vdekje

O njeri zgjidhe njeren
do besh mir apo keq
nese ben mir ke jet me gezim
nese ben keq me mir shko tek vdekja

Beju njeri i ndershem shpirtmir
qe zoti te te fal jet te mir
mos bej asnjeher keq
se pastaj vdes.

Bej mir se zoti shikon vonon
por ai kur nuk harron

- poem written by Armela Sala


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1  • More From Armela Sala:
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019