TEKSTESHQIP

Armend Shala
Thojke Vellau Jone
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thojke Vellau Jone" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.