TEKSTESHQIP

Armend Shala
Dasem T'madhe Kemi Nis
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasem T'madhe Kemi Nis" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.