TEKSTESHQIP

Armend Shala
Ti N'prizren E Une N'prishtine
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti N'prizren E Une N'prishtine" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.