TEKSTESHQIP

Armend Shala
Qysh Me Fjet, Kur Ty T'kam Pa
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qysh Me Fjet, Kur Ty T'kam Pa" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.