TEKSTESHQIP

Armend Shala & Aferdita Hamiti Selimi
Q'ka Te Ben Vetja S'ta Ban Kush
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Q'ka Te Ben Vetja S'ta Ban Kush" kënduar nga Armend Shala & Aferdita Hamiti Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.