TEKSTESHQIP

Armend Shala
Kenge Për Hysni Murselin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Për Hysni Murselin" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 25 Shkurt 2022, Armend Shala publikon videoklipin "Kenge Për Hysni Murselin". Kënga u orkestrua nga Besnik Zikolli.