TEKSTESHQIP

Armend Shala
Kenge Për Hysni Murselin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Për Hysni Murselin" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor bëhet i disponueshëm tek artdhashësit i punuar në dimensionin vizual me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 25 Shkurt 2022. Këngën e orkestroi Besnik Zikolli.