TEKSTESHQIP

Armend Shala
Ani Zemra Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Zemra Jem" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të na dhuruar diçka artistike që do të mbetet në videotekën shqip, materiali muzikor u finalizua para shikuesve nga ana vizuale edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 20 Prill 2023. Tekstin dhe produksionin audio e krijoi Hekuran Krasniqi.