A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Hasi...Vendi Im

1 vend ku natyra buzeqesh
1 vend ku lulet zgjohen ne mengjes
plot me ves
ajri aq i embel plot me dashuri
1 vend aq i paster shume me lumturi

jam krenare per vendin tim
sepse ndjej ne pasterti ne shpirtin tim
eci ne rruget pa mbarim
e askund smund te gjej si vendin tim

Hasi.... 1 vend mikeprites gjithmone ka qene
te jepte 1 buzeqeshjen ne zemer shume thellee...

- poem written by Arsela.P


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019