A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Arsim Bunjaku - Tradhti Po Të Vjen Era

Teksti i këngës:

Se meriton ti zemrën time
Se vlerën kurrë nuk ja ke ditë
Dje rastësisht të kam dëgjuar
Kur tjetër kujt i thoshe të kam shpirt

Reef
Tradhti po të vjen era
Tradhtinë n’gjak e ke
Mua po më bën fajtore
E vetën se sheh
***
Tradhti po të vjen era
Çdo ditë e çdo natë
Deri tash të kam duruar
S’të duroj më gjatë

II
Se meriton ti zemrën time
Sepse katil gjithmonë ke mbet
Dikur se dija se kush ishe
Por tash ta njoh fytyrën e vërtetë

Reef

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019