Më mbaj mend (për 1 muaj)

Art Maliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Art Maliqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 7 Shtator 2019, Art Maliqi publikon videoklipin "Picimuli". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi. Më datë 27 Gusht 2020, Art Maliqi publikon videoklipin "Rrencano Pazheci". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blendi Kastrati

Olti Shaqiri

Ylli Sfarqa

Ardit Piraj

Troy Turku

Edon Sallahu

Benjamin Crmjani

Harris Bajraktari

Edi Smajli

Edi Zymberi

Tags: Art Maliqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet