TEKSTESHQIP

Art Rushiti
Joanna
Lyrics

bridge: O mos u bo ti goce,
qe nuk po ta nin, ta nin...

joana, po tnjek krejt tirana
joana, po tnjek krejt tirana,

ajo e nxeht sikur vera
vesh dizajnera
ja plotsoj krejt
valentino i vjen era era
ajo e don jeten e shtrejt

Verse 1:
Pse veten po e munon,
un e di qe me mu ty,
shum po ta don,
tonat bashk mi bo,
mos meno per kerkon,
se sa nasty je,
kerkush ty s’ta mohon.

Ama doren ecmi, zhdukna,
se s’kom koh un mi hi me procedura,
lej kto tripa po tlutna,
se un s’ti fali sekondat minutat,
Po tutna, e dielli mos me dal un jom ka lutna,
Ki qef me pi e mu deh,
e me hup na,
besom ni femne si ti,
un i duhna,
Femra plot amo ti ma e bukra
je ma e bukra,
ma shum se pije t’nxuna,
pa cenzura, cenzura,
fol me mu pa cenzura.

Bridge + Ref: O mos u bo ti goce...

Verse 2:
Se je ka don mem shti nbela nbela nbela nbela
ajo po don mem shti nbela nbela nbela nbela
m’ke ra n’sy,
e je tu ma thy,
hajde shkojm te un,
e mshelum n’dry,
masi t’kapi jo,
nuk t’lshoj un ty,
t’kom thon per ni nat,
a i bojna dy?

Un po t’du du du du du,
e di qe ti m’don m’don don mu,
veq me ty po du du me kalu,
naten me kalu.
INFO
Ky produkt muzikor është lansuar tek publiku i kompletuar nga ana vizuale me videoklip muzikor, video produksioni i të cilit është përgatitur nga Smartmotion Films. Ky videoklip u publikua më 20 Korrik 2021. Për vijën melodike dhe për tekstin është kujdesur vetë këngëtari, teksa producenti audio i këngës është Çelik Lipa.