A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Arta Bajrami - Nje Mbret Nje Mbretereshe  (Feat. Lyrical Son)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Featuring

Lyrical Son

Participating in

Top Fest 3It's a long time that we try finding the lyrics to "Nje Mbret Nje Mbretereshe" sung by Arta Bajrami.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Arta Bajrami attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019