TEKSTESHQIP

Artan Bakija
Do Te Mbetesh Vetem E Imja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Te Mbetesh Vetem E Imja" kënduar nga Artan Bakija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.