TEKSTESHQIP

Artan Bakija & Emi Bakija
Dashuri Pa Fund
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri Pa Fund" kënduar nga Artan Bakija & Emi Bakija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozoi Artan Bakija.