TEKSTESHQIP

Artan Bakija
O Njeri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Njeri" kënduar nga Artan Bakija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për okestracionin u përkujdes vetë artisti, teksa kënga mbart vargjet e shkruara nga Albion Muhaxhiri.