TEKSTESHQIP

Artan Ferati
Buzet Tua
Lyrics

pak inat ma shum dashurii
ky merakk ahh kjo xhelozijj
leri fjallt zemer se u lodhaa
se per ty se per ty mbarrova

buzet e tua i kerkoj
dhe nuk di a po gaboj
se te lutem se ti po me mundon
un te dua edhe pik
vec ta dish ti ojj qikkk
je e vetmja dashurii

me thuj te du ma shum nuk po du e mos mbaj inat me mu asnjeher fjalt nuk ti ndroj
vetem ty te dashuroj

buzet e tua i kerkoj
dhe nuk di a po gaboj
se te lutem se ti po me mundon
un te dua edhe pik
vec ta dish ti ojj qikkk
ti je e vetmja dashurii

DËRGOI: