TEKSTESHQIP

Tani (Artan Shqadha)
Virus Psikologjik
Lyrics

Ne bulevard sa here shetit
adrenaline edhe trafik
ne facebook e ne you tube
fansat i ke lene pa gjume

Ne bulevard sa here shetit
'dislike' merr nga xhelozia
shperndan imazhe mendja ime
miliona 'like' edhe klikime

Ndalo te them dy fjale
nje kafe bashke
kur mund ta pime?
ndalo te lutem dhe rregjistro
e-mail-in dhe facebook -un tim

Ndalo te them dy fjale
nje kafe bashke
kur mund ta pime?
jam fansi yt
prano te lutem
kerkesen time per shoqerim

Club-eve sa here vallezon
chat-et hapen bisedojne
ne facebook, rrjete sociale
o bukuri tre-dimensionale

Club-eve sa here vallezon
profili yt evolucion
si Kim Kardashian
je sexy-star
une gentleman
dhe gangnam style

Ndalo te them dy fjale
ne facebook jam nate dhe dite
cmenduria po ngacmon
sistemin tim kompjuterik

Ndalo te them dy fjale
ne facebook jam nate dhe dite
me ke semurur
jam bere psiqik
ti je virus psikologjik

DËRGOI:
INFO
Ky krijim muzikor është lansuar i ilustruar nga sfera vizuale me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 31 Korrik 2013.