Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Artied
Nuk ka akoma asnjë votë

Artied është këngëtar i njohur. Në Maj 2007, Artied merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ec Perpara".

Në Maj 2012, Artied merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Engjell".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet