Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - Deja Vu 2 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Hala mterqethet trupi kur permenet emri jot
Kerrkush sun ta ka zon venin deri sot
E di qe tkom bo me kajt me lot me kajt me lot
Lule manushaqe
Lule manushaqe per mu hala nuk je vyshk
Artiib
Publikimi: 28/10/2020
Teksti: Artiib
Rec/Mic: Rihanni
Prod: SeroArtiib - Deja Vu 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deja Vu 2".
3. Video është e këngës "Deja Vu 2", por nuk këndohet nga Artiib.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiib:


Komente 0