Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - Nana Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kto jan fjal prej zemre dedikim nji femre
Qe 9 muj nbark em ka majt e mka dasht hala pa mpa
E dashnin per mu bashk me baben e ka nda, e ka nda
Smuj me jauv hup meritat kur jon kon t errta mi kan dhez dritatNuk kemi video për këtë këngë.


Artiib
Publikimi: 20/01/2020
Teksti: Artiib
Rec/Mic: Rihanni
Video Edit: Klodi
Prod.: VeysigzArtiib - Nana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nana".
3. Video është e këngës "Nana", por nuk këndohet nga Artiib.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiib:


Komente 0