Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - Arts Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nji melaqe ka ra ntok emrin art ja kan lon
Edhe art o ka bon so ka nalet
Jeta e ka qeit nsprov gabimi i njejt mo si falet
Kom pas shok besnik veq ma besnik um ka dal qeni jem pinik
Kshuqe f**k it
Jom kon rrugve perdit ton jeten tu pi spliff
Tshpis ju thojsha mos u mprit
Se sonte skthehnaaPublikimi: 24/02/2021
Teksti: Artiib
Rec/Mic: Rihanni
Prod: VeysigzMë Shumë Këngë Nga Artiib:


Komente 0


Artiib - Arts
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arts".
3. Video është e këngës "Arts", por nuk këndohet nga Artiib.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.