A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Nena Dhe Babi

nene ti me dhe jeten
me rrite me edukove
dhe kurr sme harrove
ti dhe babi
jeni dy engjejt e mi
qe me mbrojne gjithandej
jeni dy rreze dielli qe shndrisin ne cdo vend
ju jeni gjithcka per mua
dhe un kurr nuk kam per tju harruar

- poem written by Artiola


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  169Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019