Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Artur Pura

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Artur Pura është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 30 Dhjetor 2019, Artur Pura publikon videoklipin "Loti I Pashteruar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alfred Selimi

Cim Turtulli

Skender Kalenja

Gentian Muska

Polo Nexhipi

Fatos Selmani

Ramadan Kllorgji

Panajot Malaj

Pellumb Plaka

Rudin Misiri

Tags: Artur Pura


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet