ASHA
ASHA
ASHA
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


ASHA është video produksion shumë i njohur. ASHA është një studio krijuese me më shumë se dhjetë vite përvojë në fushën e marketingut dhe fushën e dizajnit në Kosovë.

Me përvojë dizajni, janë provuar në këtë fushë dhe duke shtuar teknologji të reja, ata ofrojnë shërbime printimi me cilësi dhe prirje më të mirë në treg. Edhe pse në fillimet e saj kompania e tyre ka ofruar një numër të kufizuar të shërbimeve dhe produkteve, tani ajo është zgjeruar tashmë linjë të produkteve dhe shërbimeve që ofrojnë zgjedhje të shumta dhe zgjidhje shumë kreative.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0