TEKSTESHQIP

Asllan Alla & Artur Teta
Kolazh Dasme
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Dasme" kënduar nga Asllan Alla & Artur Teta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.