Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Mëniku - Prej Zotit Ka Me Te Ardh Denimi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I: Prej Zotit ka me t’ardhë dënimi
Që tallesh me mu’, aman, aman. :I
I: S’ka me t’ba fajde premtimi
Çdo gja ka marr fund. :I
Prej meje kur u largove
Vashë, ti ç’ke mendu’?
Po fëminë ku e lëshove?
Zoti ka me t’dënu’!Publikimi: 13/12/2001
Klarinet: Ladi Bujarit
Firzamonik: Refail Caka
Violin: Alil Xhaferri
Llahut: Artur Yzeiri
Tarabuk Bledi VeresMë Shumë Këngë Nga Astrit Mëniku:


Komente 0


Astrit Mëniku - Prej Zotit Ka Me Te Ardh Denimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Zotit Ka Me Te Ardh Denimi".
3. Video është e këngës "Prej Zotit Ka Me Te Ardh Denimi", por nuk këndohet nga Astrit Mëniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.