Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Astrit
Nuk ka akoma asnjë votë

Astrit është këngëtar. Më datë 2 Nëntor 2010, Astriti publikon videoklipin "Fresh", në bashkëpunim me Mira Janji.

Më datë 23 Mars 2017, Astrit & Kamy publikojnë videoklipin "Espace", në bashkëpunim me Ervin & Iljard.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet