Live Video

Grupi Ata - Nje Kohe E Larget Na Ndan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2003

2003-01-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2003Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Kohe E Larget Na Ndan" kënduar nga Grupi Ata.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Grupi Ata i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Grupi Ata: