Më mbaj mend (për 1 muaj)

Atdhe Rexhepi - Hajde Nuse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I dul flaka i dul flaka
me def me shuplaka
o qfar nuse kemi marr
paskem pas nafak na
2x

Hajde vlla hajde vlla
dhanderr skemi pa
hajde nuse hajde nuse
bukuri per mashallah
2x

Lujna knojna hedhim vallen
me def e me daire
lum ban baba edhe nana
qfar nuse kem marr e

Hajde vlla hajde vlla
dhanderr skemi pa
hajde nuse hajde nuse
bukuri per mashallah
4x
Atdhe Rexhepi
Publikimi: 26/10/2022
Muzika: Time Aliu
Teksti: Time Aliu
Orkestrimi: Artan Mezini (Arti Rec)


Atdhe Rexhepi - Hajde Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nuse".
3. Video është e këngës "Hajde Nuse", por nuk këndohet nga Atdhe Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0