Më mbaj mend (për 1 muaj)

Atnan Halilaj - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

vitet shpejt kaluan sikur i moli lumi
e mesimet perfunduan e per sot u erdhi fundi sonte fjala edhe loti jan ne radh tpar vetem fjala lamtumir
edhe syt duke qarë

Ref2:
festo o maturant ti kët nat vallzo deri n'agim kete nat qe ska mbarim vajto o maturant lotin mos e ndal se loti o maturant jet i pastër si kristal

shtatoret e lumtur shkoj me shum deshir e qershoret jan te hidhur
me fjalen lamtumir kshtu na deshi neve fati nga shkolla me u largua gjeneratav te reja vendet me ja leshua

Ref2:
festo o maturant ti kete nat vallzo deri n'agim kete nat qe ska mbarim vajto o maturant lotin mos e ndal se loti o maturant jet i pastër si kristal


Ky tekst u dërgua nga Japanka


Nuk kemi video për këtë këngë.
Atnan Halilaj - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Atnan Halilaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1