TEKSTESHQIP

Atta
Miliona
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miliona" kënduar nga Atta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor u përcoll tek shikuesit i ilustruar me anë të një klipi muzikor, produksioni i të cilit u punua nga Blerim Salillari Films. Videoklipi u publikua më 14 Dhjetor 2022. Kënga mbart vargjet e shkruara nga ATTA, ndërsa studio producenti rezulton të jetë Yvng Finxssa.