Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora Qazimi - Cobani Dhe Cobanka  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votëKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet