Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdi Latifi - Halla Maloke Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde hajde oj mori,oj halla maloke
oj halla maloke -o
Hajde hajde oj mori hypi kalit gjoke
hypi kalit gjoke-o
Hajde hajde oj mor shkojna n'karadak-e
shkojna n'kardake-o
Mbledhim molla oj mori jolla me pshollak-e
jolla me pshollake-o

Lujma lujma gishtin-o
Se ma dogje shpirtin,se ma dogje shpirtin-0
Lujma lujma kamen-o
Ta maroj nallanen ta maroj nallanen-o

Reseniko,resenik me seklla,resenik me seklla-o
Uje te ftoft e oj mori,ni sahan mepetlla
Ni sahan me petlla-o


Ky tekst u dërgua nga  vahideAvdi Latifi
Publikimi: 15/08/2010


Avdi Latifi - Halla Maloke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Halla Maloke".
3. Video është e këngës "Halla Maloke", por nuk këndohet nga Avdi Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdi Latifi:


Komente 0