Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdi Latifi - Kah Dera Të Erdha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kah dera te erdha,veq me t'pa njiher
Kah dera te erdha veq me t'pa njiher
Je ma e buk'ra vashe si nji lul 'n'pranvere
Je ma e buk'ra vashe si nji lul'n'pranvere

Gjithnji ne kujtime veq per trupin tand
gjithnji ne kujtime veq per trupin tand
Andrroj syt e zi moj vetullat gajtan
andrroj syt e zi moj vetullat gajtan

Era ka pushumun,bylbylat kendojn
era ka pushumun,bylbylat kedojn
Eja pra e dashur zemrat ti bashkojm
eja pra e dashur zemrat ti bashkojm
Avdi Latifi
Publikimi: 14/08/2010


Avdi Latifi - Kah Dera Të Erdha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kah Dera Të Erdha".
3. Video është e këngës "Kah Dera Të Erdha", por nuk këndohet nga Avdi Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdi Latifi:


Komente 0