Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aventurat E Julit - Perputhasit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Keshtu e ndieva keshtu e bera
UN mendoj se ti duhet te dalesh nga emisioni
O juli mos spekulon me shpellat
Un e kuptoj kema per meee hehehhee
c eshte ky muhabet
5 her ne jav te topi dalim ne perputhen
ne emisjon zihen ne prapaskena puthen
ledjana antonela dit per dit perleshje pse si mer o movlo per nje lidhje treshe
loco dhe murati armiq te betuat
sindin nga te dy kush ka per ta fituar
andi dhe erlindi
jasmina dhe sara
punojn me skenare llogari te ndara
aristela do doktorin
doktori do matcha
qe te dy deri ne fun te lumtur ju pafshs
skandalet po plasin
te rinjt nuk po flasin
po mendo se do gjesh nuse e ke humbur bastin
arjani ne kolltuk ne mendje c po sajon
her i shn e u bertet her i lavderon
bora ne mikrofon po na dirigjon
ky pra eshte perputhen rrofsh qe na shikon


Ky tekst u dërgua nga Genc Prelvukaj Fans

Aventurat E Julit - Perputhasit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perputhasit".
3. Video është e këngës "Perputhasit", por nuk këndohet nga Aventurat E Julit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0