TEKSTESHQIP

Aventurat E Julit
Perputhasit
Lyrics

Keshtu e ndieva keshtu e bera
UN mendoj se ti duhet te dalesh nga emisioni
O juli mos spekulon me shpellat
Un e kuptoj kema per meee hehehhee
c eshte ky muhabet
5 her ne jav te topi dalim ne perputhen
ne emisjon zihen ne prapaskena puthen
ledjana antonela dit per dit perleshje pse si mer o movlo per nje lidhje treshe
loco dhe murati armiq te betuat
sindin nga te dy kush ka per ta fituar
andi dhe erlindi
jasmina dhe sara
punojn me skenare llogari te ndara
aristela do doktorin
doktori do matcha
qe te dy deri ne fun te lumtur ju pafshs
skandalet po plasin
te rinjt nuk po flasin
po mendo se do gjesh nuse e ke humbur bastin
arjani ne kolltuk ne mendje c po sajon
her i shn e u bertet her i lavderon
bora ne mikrofon po na dirigjon
ky pra eshte perputhen rrofsh qe na shikon

DËRGOI: