TEKSTESHQIP

Avni Bushi
Me Shoqe Rrin Karrshi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Shoqe Rrin Karrshi" kënduar nga Avni Bushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.