Audio

Azem Haziri - Kush Te Tha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/02/2012

2012-02-05T20:52:06

Këngë e albumit:

"Shkoj Vera"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Te Tha" kënduar nga Azem Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Azem Haziri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Azem Haziri:

Më Shumë...